Verde Guatemala Mermer Fiyatları, Çeşitleri m2 Fiyatı Plaka Görselleri Damarlı

Verde Guatemala MERMER


Verde Guatemala, parlak yeşil renge sahip bir Hint mermeridir.

- Tüm yüzeyi açık renk damarlarıyla boyanmış gibi sıcaklığa sahiptir.

-  Mermerin klasik özelliği ve estetik performansıyla birlikte kullanıldığı mekanı zenginleştiriyor.

- Genellikle tezgah, raf, sütun, şömineler, denizlikler, zemin kaplamaları ve duvar döşemesinde kullanıldığı gibi bir çok alanda kullanıma idealdir.

Verde Guatemala Mermer

Verde Guatemala Mermer, koyu yeşil bir zemine sahip olmakla birlikte Hindistan'dan çıkartılan bir çeşit mermerdir. Uyum olarak farklı doğal taşlar eşliğinde kullanılmakla birlikte kaplama mermer taşı olarak tercih edilmektedir.

 

Verde Guatemala Mermer m2 Fiyatı

Verde Guatemala Mermer, başka mermer ürünlere göre fiyat seviyesi biraz yüksek olmakla birlikte yapı olarak hoş bir görünüme sahip olduğu için özellikle lüks villa, rezidance gibi yapılarda ve VIP konutlarda birçok alanda kullanılmaktadır.

 

Verde Guatemala Mermer Fiyatları ve Uygulaması

Verde Guatemala Mermer, yapı olarak zeminlerde ve kaplamalarda veyaz tezgah üstü mermeri olarak kullanılmakla birlikte mimarın tercihine göre iç mekanlarda ve dış mekanlarda da kulanılmaktadır.

 

Verde Guatemala Mermer Kullanımında Tercih Edilen Mekanlar

Tezgahlar, mozaik, dış - iç duvar ve zemin uygulamaları, çeşmeler, havuz ve duvar kaplamaları, merdivenler, pencere pervazları

 

Verde Guatemala Mermer Kalınlık Ölçüleri ve Özellikleri

Su Emme: 0.19 - 0.48 Ağırlıkça %
Yoğunluk: 2660 - 2700 kg/m3
Eğilme Dayanımı: 19.6 - 23.0 MPa
Basınç Dayanımı: 140.0 - 195.2 MPa

 

Yeşil Guatemala Mermeri, Guatemala Verde Mermeri, Guatemala Yeşil Mermeri, Hindistan Yeşil Mermeri, Hint Yeşil Mermeri, Udaipur Yeşil Mermer, Verde Guatemala Hindistan, Verde Guatemala Indiano, Verde Guatemale Mermeri, Verdi Guatemala Mermeri, Vert De Rajastan, Vert Guatemala MermerRajas, Çin Taş Pazarında:瓜地马拉绿大理石(Guā Dì Mǎ Lā Lǜ Dàlǐshí)

Bianco Carrara Mermer