Elaziğ Vişne Mermer m2 Fiyatı, Plaka Görselleri

Elaziğ Vişne MERMER


Elazığ Vişne,  yüzeyinde örümcek ağı olan beyaz damarları örten koyu kiraz renge sahip bir güzelliğiyle müşterilerin dikkatini çeken mermerdir.

- Kullanılan mekana lüks, zariflik ve incelik duygusu katmak için idealdir.

- Elazığ Vişne, şömineler, merdiven basamakları, şık banyo ve banyo rafları için kullanılır. Elazığ Vişne Mermer Plaka Görselleri

Elazığ Vişne Mermer, İtalya'da taş ocağından çıkarılan bir tür şarap kırmızısı mermerdir. Bu taş özellikle Dış - İç duvar ve zemin uygulamaları, tezgahlar, mozaikler, çeşmeler, havuz ve duvar kaplamaları ve diğer tasarım projeleri için uygundur. Aynı zamanda Mermer Levanto Rosso, Kırmızı Levanto Mermer olarakta adlandırılmaktadır.

Elazığ Vişne Mermer m2 Fiyatları

Rosso Levanto, doğal bir doku ekleyen çarpıcı beyaz damarları ile karakterizedir. Bu mermer, kırmızı, kahverengi, bordo, siyah ve beyaz tonlarını zahmetsizce harmanlayarak doğal bir başyapıt oluşturuyor. Tezgah üstü veya banyoda kullanım için ideal olan Rosso Levanto Mermer, her alanı saran zarif bir aura oluşturur.

Elazığ Vişne Mermer Uygulama Alanları

 Mermer Elazığ Vişne Mermer, farklı taşlara bağlı olarak beyaz veya yeşil olabilen benzersiz damarlara sahip doğal koyu kırmızı bir taştır. Bu kaya çok zarif ve zariftir, iç mekan döşemesi için mükemmeldir.

 

Petrografik tanım: oficalcite Kütlesi
Birim Hacim: 2735 Kg / m3
Su Emme: %0,32
Kopma Yükü Sıkıştırma Basit: 94 MPa
Donma sonrası sıkıştırma kopma yükü: 73 MPa
Flex yoluyla dolaylı Çekme: 8,8 MPa
Göreceli Aşınma Katsayısı (Granit St. Fedelino'ya atıfta bulunulur) : 0,38
Darbe direnci: minimum düşme yüksekliği: 52 cm
5,4 x 10-5 0C-1 doğrusal termal genleşme katsayısı 0C-1
Knoop mikrosertliği: 1030 MPa
Sertlik tekdüze olmama indeksi: 2,88
Kaynak: Università di Pisa - Politecnico di Torino

Bianco Carrara Mermer